Satış ve İade İşlemleri

Nasıl sipariş verebilirim?
Ana sayfanın sağ üst köşesindeki arama satırından kitap adı, yazar, ISBN, anahtar kelime seçerek aramayı gerçekleştirdiğinizde sonuçlar tarih sırasına göre sıralanmaktadır.

Kitabın detay bölümünden sepete ekleyip alışverişe devam edebilir veya alışverişi tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Üye iseniz üyeliğiniz üzerinden, değilseniz üye olmadan devam edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri bölümünde Kişisel Bilgilerinizi doldurup ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hediye olarak göndermek isterseniz; Kişisel Bilgiler bölümüne göndermek istediğiniz kişi bilgilerini, faturamı farklı adrese gönder seçeneğini seçip kendi bilgilerinizi girip ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Lütfen teslimat için seçtiğiniz kargo firmasından size iletilen takip numaranızla siparişinizi takip ediniz.
Hafta Sonu verilen siparişler Pazartesi gününden itibaren kargoya verilir.

Hatalı sipariş verdiğiniz takdirde;
İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte İSAR YAYINLARI adresine gönderilmelidir. Ürünün/ürünlerin teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimattan kaynaklanan problemler;
Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda İSAR YAYINLARI’ na bildirilmelidir. İSAR YAYINLARI en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Üretim-Basım Hatası varsa;
Kargo gönderimi İSAR YAYINLARI’ na aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte İSAR YAYINLARI’nın adresine gönderilmelidir. İade ürün İSAR YAYINLARI’ nın adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi:
Selami Ali Mah. Selanikliler Sok. No: 44/1 Bülbülderesi/ Üsküdar, İstanbul,Türkiye

Tel: +90 216 310 99 23

E-posta : yayin@isar.org.tr